O mně

O mně

Změny, kterými jsem sám prošel a obrovsky mne posunuly, mne přesvědčily, že každý má právo a možnost Být šťastný. A ty možnosti máme každý v sobě, jen často nevíme jak začít, čemu se hlavně věnovat, jakým způsobem zůstat "součástí konzumní společnosti". To vše rád sdílím s klienty a studenty, abychom společně mohli rozměr kvality života posunout na vyšší úroveň a vzájemně se obohacovat prožitými zkušenostmi.

Projekt Plné Bytí má za cíl sdružovat a rozvíjet všechny, kteří jsou připraveni změnit svůj život k lepšímu a uvědomují si, že bez osobní aktivity to není možné.

Prací na sobě, ať tradičními ověřenými technikami nebo systémy těžícími z moderní psychologie, má každý možnost pozorovat v reálném čase své pokroky. Obzvláště na proměně mezilidských vztahů, osobní odolnosti vůči krizím a vlastnímu novému pohledu na jakékoli dění.

Robert Erdem

Již na střední škole, kdy jsem začínal studovat bojová umění, jsem se poprvé setkal s relaxačními technikami v podobě autogenního tréninku. To nastartovalo můj zájem o zkoumání nitra a jeho aplikace pro vlastní posun. Takže po zvládnutí všech stupňů této techniky jsem pokračoval v praktickém objevování východních směrů rozvoje a světonázorů.

Záhy se k tomu přidaly bylinky, léčitelství, chiromantie, hypnóza, grafologie, historie duchovních nauk, atd. Stále se rozšiřující záběr mne po pár letech donutil k selekci témat, abych mohl opravdu růst v pro mne podstatných směrech, pro které mám hlavní dispozice.

Pokračující studium různých stylů boje s i beze zbraně a jejich aspektu vnitřního rozvoje, cestování za tradicemi různých kultur a práce kontraktora, mi umožňovaly některé vědomosti aplikovat v praxi, ale hlavně objevovat i jiné soustavy vnějších i vnitřních duchovních světů.

Nejvíce jsem zakotvil u původních nauk přírodních kmenů (šamanismus) a starodávné indické civilizace, kde je stále co objevovat v původních svitcích (např. tantrické směry), ale těžím i z našeho duchovně kulturního okruhu, ať křesťanské mystiky nebo forem magického umění transmutace vnitřního já.

Přes 20 let rozvíjím a vyučuji práci s pránou - energií, živly a prostorem. Pro začátečníky i pokročilé realizuji tematické workshopy. Nedílnou součástí jsou i individuální konzultace pro klienty v různých úrovních vědomého poznání. Příležitostně tvořím osobní účinné šperky, či návrhy tetování dle potřeb a přání zájemců.

Nově jsem práci s klienty rozšířil i o prenatální psychologii a aspekty souznění žen, mužů a jejich potomků v dualitě běžné reality.   Vyhledávám po světě starožitnosti a artefakty duchovních nauk (např. nefritové předměty neolitické Číny), které obohacují nejen můj život, ale potencují a akcelerují i osobní rozvoj mých klientů.
Robert-les
Publikované články: